DOLI PAS PROBLEMEVE SHËNDETËSORE/ Igli shfaqet për herë të parë në emision pas largimit nga shtëpia – AlpeGossip
DOLI PAS PROBLEMEVE SHËNDETËSORE/ Igli shfaqet për herë të parë në emision pas largimit nga shtëpia

DOLI PAS PROBLEMEVE SHËNDETËSORE/ Igli shfaqet për herë të parë në emision pas largimit nga shtëpia

Ditët kaluan dhe spektakli i së martës mbrëma më në fund arriti.

Ai ka filluar pak çaste më parë duke premtuar përballje, sqarime, eleminime dhe njoftime të tjera të rëndësishme.

Spektakli nisi me një komunikim me ish-banorët e këtij edicioni.

Mes tyre këtë herë ishte bashkuar edhe aktori Igli Zarka.

Ai u detyrua të lërë menjëherë shtëpinë përpara disa ditësh prej një komplikacioni shëndetësor.

Edhe pse qëndrimi i tij zgjati vetëm disa ditë, Igli nuk ngurroi ta komentonte sot si një eksperiencë shumë të bukur.