“DUKET E LUMTUR ME…”/ Ndryshon look! Ja si duket Einxhel Shkira (FOTO) – AlpeGossip
“DUKET E LUMTUR ME…”/ Ndryshon look! Ja si duket Einxhel Shkira (FOTO)

“DUKET E LUMTUR ME…”/ Ndryshon look! Ja si duket Einxhel Shkira (FOTO)

Këto ditë personzhet e showbizit i janë bashkuar trendit më të fundit të prerjes së flokëve.

Dhe ditën e sotme këtij trendi i është bashkuar dhe moderatorja Einxhel Shkira pasi bëri një ndryshim në gjatësinë e flokëve.

Megjithëse ishim mësuar t’a shihnim me flokë të gjatë, në pamjet e publikuara, Einxhel shfaqet me flokë më të shkurtër dhe duket e lumtur me modelin e ri.