‘’Ty po të han e spo gjen derman’’, Uindi Haxhia nxehet KEQ me komentuesen: Katunare… – AlpeGossip
‘’Ty po të han e spo gjen derman’’, Uindi Haxhia nxehet KEQ me komentuesen: Katunare…

‘’Ty po të han e spo gjen derman’’, Uindi Haxhia nxehet KEQ me komentuesen: Katunare…

Ndoshta nuk është një nga vajzat elegante, nga ato që palestrohen shumë por ama na ka treguar se nëna natyrë i ka dhënë disa forma të bollshme që përsëri di si të jetë seksi.

Goxha e komentuar në Instagram, por për Uindi Haxhian nuk mungojnë edhe rastet kur komentues të ndryshëm e thumbojnë duke kapur detaje të veçanta tek ajo.

Teksa bukuroshja ka postuar një foto ku në qendër të vëmendjes dalin të pasmet e saj gjigande një komentuese i ka shkruar: “Ty po të han e spo gjen derman”.

Ky koment mesa duket e ka acaruar shumë bukuroshen e showbizz-it dhe ajo nuk ja ka përtuar ti japi përgjigjen e merituar.

“O kokrra katunares, e tmerrshme të kesh fëmijë e të rrish ti komentosh një 18-vjeçare në instagram”, shkruan Uindi në reagimin e saj.