“JETA” NË NJË VIDEO/ Ilir Shaqiri i emocionuar më shumë se kurrë për ditëlindje – AlpeGossip
“JETA” NË NJË VIDEO/ Ilir Shaqiri i emocionuar më shumë se kurrë për ditëlindje

“JETA” NË NJË VIDEO/ Ilir Shaqiri i emocionuar më shumë se kurrë për ditëlindje

Balerini shqiptar, Ilir Shaqiri ka zgjedhur një mënyrë shumë speciale për të uruar veten me rastin e ditëlindjes. Me anë të një videoje të vjetër nga një prej ditëlindjeve të shkuara, balerini i suksesshëm ka treguar se si ka ndryshuar jeta e tij me kalimin e viteve. Në atë kohë, e vogla e tij Emily ka qenë disa muajshe, ndërsa tani është një zonjushë e vërtetë. Teksa vitet kalojnë dhe jeta ndryshon, balerini i suksesshëm na kujton të gjithëve se kujtimet marrin vlerë sidomos në ditë speciale.

Prej vitesh ai jeton në Itali bashkë me familjen e tij, ku edhe ka krijuar jetën dhe karrierën e tij ashtu siç gjithmonë ka ëndërruar