Të famshmet shqiptare e kanë gjetur idenë e FOTOS së verës! Me rroba plazhi dhe... SHALQI! - AlpeGossip
Të famshmet shqiptare e kanë gjetur idenë e FOTOS së verës! Me rroba plazhi dhe… SHALQI!

Të famshmet shqiptare e kanë gjetur idenë e FOTOS së verës! Me rroba plazhi dhe… SHALQI!

Gjatë verës femrat kanë disa probleme të vogla të tipit “çfarë rroba plazhi do vesh?’’, apo si do e bëj foton perfekte këtë vit.
Nëpërmjet rrjeteve sociale jeta duket se është bërë më e thjeshtë. Mjafton të ndjekim personazhet e famshme dhe para na shfaqen ide të ndryshme rreth modës dhe fotografisë.
Këtë verë duket se vajzat e shoëbizit e kanë gjetur idenë për foton perfekte dhe njëra pas tjetrës po e realizojnë.
Një shalqi në dorë, dhe sfond nga deti, ja ku u bë fotoja perfekte e verës.

Për më tepër AlpeNews.al ju sjell disa ide fotosh nga VIP-et shqiptare.

Beatrix Ramosaj

Klaudia Pepa

Keisi Medini

Ensa Llaci

Dorina Gegici

Armina Mevlani

Aurela Hoxha

Alketa Vejsiu

Përgatiti AlpeNews.al