MAJK PUBLIKON FOTON E DJALIT/ Reperi dhe Roani ngjajnë si “dy pika ujë” – AlpeGossip
MAJK PUBLIKON FOTON E DJALIT/  Reperi dhe Roani ngjajnë si “dy pika ujë”

MAJK PUBLIKON FOTON E DJALIT/ Reperi dhe Roani ngjajnë si “dy pika ujë”

Reperi i njohur Majk ka vendosur të publikoj një foto të djalit në llogarin e tijn në Instagram.

Roan duke se është rritur dhe ka të njëjta tipare si reperi.Mardhënia e majk me të birin ka qenë gjithmon në qendër të vëmendjes mediave rozë pas akuzës së ish të dashurës që nuk kujdeset finiciarisht për djalin.

Majk kohëve të fundit ka publikuar foto shpesh me djalin duke vërtetur të kundërtën.