OLIMPIA FESTON DITËLINDJEN/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja simpatike (FOTO) – AlpeGossip
OLIMPIA FESTON DITËLINDJEN/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja simpatike (FOTO)

OLIMPIA FESTON DITËLINDJEN/ Ja sa vjeç mbush këngëtarja simpatike (FOTO)

Këngëtarja e emisionit “Xing me Ermalin”, Olimpia Smajlaj feston sot ditëlindjen. Këtë ditë të veçantë Olimpia e ka festuar bashkë me stafin e emisionit e këtë e ka bërë të ditur vetë moderatori Ermal Mamaqi me postimin e tij të fundit në Instagram.

Olimpia shfaqet pranë moderatorit, orekstrës dhe stafit teksa para saj është torta që mban numrin 21.

“Happy Birthday për një vajzë speciale.
Arsyeja pse orkestra vjen me dëshirë në punë.
Arsyeja pse skenaristi luan në cel gjatë emisionit.
Arsyeja pse na u rrit audienca ktë vit…

Ps: Është kjo ktu në foto (prandaj kemi dalë vetëm çuna,që ta gjeni kollaj)”, shkruan Ermali.