DITËLINDJET E 7 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 7 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot…

DITËLINDJET E 7 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot…

Data shënon 7 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Laura Prepon (aktore) 38 vjeç

Bryan Cranston (aktor) 62 vjeç

Rachel Weisz (aktore) 48 vjeç

Peter Sarsgaard (aktore) 47 vjeç

Bel Powley (aktore) 26 vjeç

Brandon T. Jackson (aktor) 34 vjeç

Donna Murphy (aktore) 59 vjeç

Jay Duplass (aktore) 45 vjeç

Raquel Alessi (aktore) 35 vjeç

Përgatiti: AlpeNews.al/