“HAJDE MAMI HAJDE”/ Aurela Hoxha ndan FOTON e rrallë të së ëmës dhe është një super yll – AlpeGossip
“HAJDE MAMI HAJDE”/ Aurela Hoxha ndan FOTON e rrallë të së ëmës dhe është një super yll

“HAJDE MAMI HAJDE”/ Aurela Hoxha ndan FOTON e rrallë të së ëmës dhe është një super yll

Modelja e njohur, Aurela Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto nga përditshmëria. Sot është një ditë shumë e veçantë për të, pasi e ëma feston ditëlindjen.

Aurela ka publikuar një foto të zonjës Eli në profilin e saj të Instagramit dhe aq është dashur që ajo të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve. E ëma e saj është një brune bukuroshe, e cila duket shumë e re në moshë.

“Si motra duket jo si mami”, “Miss mami”, “Hajde mami hajde”, kanë shkruar ndjekësit në komente. Ndërkohë Aurela ka shkruar krahas fotos një urim për të: “Gëzuar ditëlindjen mami im! Të dua!”