EDHE ARBANA I BASHKOHET “TRENDIT” TË MOMENTIT/ Publikon pamjet nga fundjava me… – AlpeGossip
EDHE ARBANA I BASHKOHET “TRENDIT” TË MOMENTIT/ Publikon pamjet nga fundjava me…

EDHE ARBANA I BASHKOHET “TRENDIT” TË MOMENTIT/ Publikon pamjet nga fundjava me…

Tashmë është kthyer gati në trend që personazhet e famshëm të showbizzit të ndajnë me ndjekësit momente nga fundjava e tyre pranë familjes. Nuk dihet nëse e bëjnë për “tu dukur” apo se e kanë thjesht zakon por gjithsesi sjellin foto të bukura.

Kësaj here pjesë e këtij “trendi” u bë dhe moderatorja e njohur Arbana Osmani.

Përmes fotove e videove ajo ka treguar momente nga vizita në një park zoologjik i cili duket të jetë jashtë vendit.

Djali i saj duket mjaft i kënaqur!