Rudina Dembacaj ‘përvesh mëngët’ dhe i futet dollapit me kokë (FOTO) – AlpeGossip
Rudina Dembacaj ‘përvesh mëngët’ dhe i futet dollapit me kokë (FOTO)

Rudina Dembacaj ‘përvesh mëngët’ dhe i futet dollapit me kokë (FOTO)

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka treguar se është një vajzë për ‘shtëpi’.
E kemi parë gjithmonë në rolin e aktores dhe moderatores, por për herë të parë Rudina tregon pamje duke bërë punë shtëpie. Ajo ka përveshur mirë mëngët dhe i është futur pastrimit.

Herë pas herë aktorja poston në rrjetet sociale foto me mbishkrimin ironik: “Ne divat zgjohemi me make-up”, por sot Rudina është zgjuar pa make-up, madje duke pastruar dollapet.

“Ja si ndodh në të vërtetë”, ka mbishkruar Rudian në postimin e saj ku duket si një vajzë e zakonshme me tuta, flokë të kapura dhe duke pastruar.