E pyesin se me kë dëshiron të prezantosh një emision/ Kiara Tito habit me përgjigjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin se me kë dëshiron të prezantosh një emision/ Kiara Tito habit me përgjigjen e saj (FOTO)

E pyesin se me kë dëshiron të prezantosh një emision/ Kiara Tito habit me përgjigjen e saj (FOTO)

Kiara Tito është një ndër moderatoret më simpatike shqiptare e cila kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të thashethemeve për një lidhje të mundshme me Butrint Imerin. Mirëpo ajo i ka mohuar kategorikisht këto lajme që kanë qarkulluar lart e poshtë.

Moderatorja Kiaro Tito ka qënë pjesë e pyetjeve në emisionin më të ri të Alketa Vejsiut “Talk Talk”. Asaj i janë drejtuar shumë pyetje në lidhje me jetën personale dhe karrierën por pyetja që ndaluam dhe që na bëri përshtypje ishte kjo.

Gazetarja i drejtohet se më kë person pa u menduar dy herë do prezantonte një emision, Kiara i përgjigjet menjëherë me Manushi, pra Edi Manushin.