“KEMI IKUR NGA MENDORJA”/ Vajza Sabianit, Keisi bën twerk dhe çmend rrjetin (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“KEMI IKUR NGA MENDORJA”/ Vajza Sabianit, Keisi bën twerk dhe çmend rrjetin (FOTO+VIDEO)

“KEMI IKUR NGA MENDORJA”/ Vajza Sabianit, Keisi bën twerk dhe çmend rrjetin (FOTO+VIDEO)

Vajza e këngëtarit shumë të dashur për publikun, Keisi është kthyer tashmë një nga vajzat më të komentuara të showbizit. Prej kohësh Keisi i është futur edhe muzikës duke publikuar disa këngë që rezultuan të suksesshme.

Gjatë karantinës, Keisi ka qenë shumë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi edhe ajo është bërë pjesë e Tik Tok. Bukuroshja bjonde ka postuar një video ku shfaqet krah një djali teksa kërcejnë.

Në fund të videos Keisin e shohim edhe të bëjë twerk.

“Kemi 1 javë kemi ikur nga mendorja”, shkruan Keisi krah videos.