DO QESHNI ME LOT/ Bes Kallaku rrezohet në mes të skenës (FOTO) – AlpeGossip
DO QESHNI ME LOT/ Bes Kallaku  rrezohet në mes të skenës (FOTO)

DO QESHNI ME LOT/ Bes Kallaku rrezohet në mes të skenës (FOTO)

Me emisionin e tyre “BE Coffee”, Besi, Erioni dhe Olsi i dhurojnë të qeshura publikut çdo të diel me batutat dhe skeçet që zhvillohen në studio.

Sot ishte e ftuar Ronela Hajati e cila u bë pjesë e një skeçi në të cilin Besi i veshur si femër.

Mirëpo takat shumë të larta nuk e lejuan Besin të ecte për shumë gjatë dhe u rrezua.

Edhe gjatë skeçit aktori nuk arriti të mbante ekuilibrin dhe u rrezua sërish, moment i cili shkaktoi shumë të qeshura.