Me duart tek barku dhe duke e puthur, Adelina Tahiri pozon për herë të parë me burrin milioner (FOTO) – AlpeGossip
Me duart tek barku dhe duke e puthur, Adelina Tahiri pozon për herë të parë me burrin milioner (FOTO)

Me duart tek barku dhe duke e puthur, Adelina Tahiri pozon për herë të parë me burrin milioner (FOTO)

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjozha Markov janë duke përjetuar një ndër periudhat më të ëmbla të jetës së tyre. Së shpejti ata do të bëhen prindër për herë të parë të një djali.

Adelina është në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe ka realizuar një set fotografik, disa foto prej të cilave i ka ndarë edhe me fansat e saj në rrjetet sociale. Në këto foto ajo ka pozuar topless teksa tregon barkun e rrumbullakosur.

Ndërsa ditën e sotme Adelina i ka surprizuar të gjithë, ku për herë të parë ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet së bashku me bashkëshortin e saj milioner. Serjoza shfaqet prapa Adelinës duke e puthur teksa i mban duart tek barku i saj.

“Të dua”, shkruan Adelina në përshkrimin e fotos ku shfaqet vetëm me mbathje dhe një bluzë të shkurtër.