Mësimi që na dha Adrola Dushi: Kur ndjehesh e pavlerë, KUJTO e bija e kujt je dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Mësimi që na dha Adrola Dushi: Kur ndjehesh e pavlerë, KUJTO e bija e kujt je dhe… (FOTO)

Mësimi që na dha Adrola Dushi: Kur ndjehesh e pavlerë, KUJTO e bija e kujt je dhe… (FOTO)

Adrola Dushi është një ndër modelet më simpatike shqiptare, padyshim pamja e saj tërheqëse dhe linjat e saj seksi, shpesh herë e kanë vendosur në qendër të thashethemeve.

Adrola, nuk është komentuar vetëm për pamjen, por edhe për embëlsinë që e karakterizon, si në të folur ashtu edhe në karakter.

Ditën e sotme ajo na ka kujtuar të gjithëve se familja është gjëja më e shtrenjtë në botë përmes një fotoje që ka postar në rrjetin e saj social Facebook.

“Në ditët më të errëta, kur ndjehem e papërshtatshme, e pavlerë dhe jo e dashur. E kujtoj e bija e kujt jam dhe drejtoj kurorën”, a shkruar Adrola.