ARMINA MEVLANI IA ARRIN QËLLIMIT/ Takohet me DIVËN e botës “rozë” (FOTO) – AlpeGossip
ARMINA MEVLANI IA ARRIN QËLLIMIT/ Takohet me DIVËN e botës “rozë” (FOTO)

ARMINA MEVLANI IA ARRIN QËLLIMIT/ Takohet me DIVËN e botës “rozë” (FOTO)

Edhe të famshmit e botës rozë i kanë personazhet e tyre të preferuar dhe nuk ngurojnë të tregojnë simpatitë e tyre nga të cilat frymëzohen.

Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në vend, e dashur nga publiku për këshillat dhe guidat nga bota e modës që dhuron për fansat e saj.

Me foto të postuara në Instastory, Armina ka treguar se ka takuar një Divë të botës rozë të cilën e simpatizon shumë.

Bëhet fjalë për Dita Von Teese, balerinë e shfaqjeve “burlesque” dhe gjithashtu aktore.

“Më në fund me Divën”, shkruan Armina teksa shfaqet përkrah Dita Von Teese.