“EDHE 100 MOR PLAK”/ Urim si ky i Kastro Zizos për të birin s’keni për të parë ndonjëherë (FOTO) – AlpeGossip
“EDHE 100 MOR PLAK”/ Urim si ky i Kastro Zizos për të birin s’keni për të parë ndonjëherë (FOTO)

“EDHE 100 MOR PLAK”/ Urim si ky i Kastro Zizos për të birin s’keni për të parë ndonjëherë (FOTO)

Shumë i njohur dhe i komentuar në media për tipin e tij të veçantë dhe deklaratat e papritura, Kastro Zizo jo rrallëherë tërheq vëmendjen e publikut shqiptar.

Ditën e sotme, një postim në profilin e tij ka marrë vëmendjen e të gjithëve, pasi Kastro ka uruar me fjalë të ëmbla të birin e tij Dankan në 12-vjetorin e lindjes.

Në dy foto të publikuara ku ata kanë pozuar së bashku, Kastro ka shkruar:

“Tani je burruk e do bëhesh burran, tamam si burrat e moçëm. Edhe 100 mor plak. Ta do babi shpirtin.”