Prisnim lajmin e ëmbël prej tyre/ Mozzik dhe Loredanna ndodhen pas hekurave (FOTO) – AlpeGossip
Prisnim lajmin e ëmbël prej tyre/ Mozzik dhe Loredanna ndodhen pas hekurave (FOTO)

Prisnim lajmin e ëmbël prej tyre/ Mozzik dhe Loredanna ndodhen pas hekurave (FOTO)

Ne vazhdojmë ende të presim ndonjë lajm për pritjen e tyre të ëmbël, por duket se Loredanna dhe Mozzik nuk kanë ndërmend të na tregojnë ndonjë detaj për këtë.

E megjithatë ata na kanë dhënë detaje për projektin e tyre më të fundit muzikor “Bonnie& Clyde”.

Në një postim në Instagram nga Getinjo, na ka shfaqur Loredanën dhe Mozzik pas hekurave duke iu përshtatur pikërisht dhe titullit të kësaj kënge.

Edhe pak na ka mbetur për të dëgjuar këtë bashkëpunim mes tyre.