NUK UA NDJEN PËR LLOGARITË E BLLOKUARA/ Loredana dhe Mozzik bëjnë blerjen luksoze (FOTO_ – AlpeGossip
NUK UA NDJEN PËR LLOGARITË E BLLOKUARA/ Loredana dhe Mozzik bëjnë blerjen luksoze (FOTO_

NUK UA NDJEN PËR LLOGARITË E BLLOKUARA/ Loredana dhe Mozzik bëjnë blerjen luksoze (FOTO_

Disa ditë më parë bëri bujë në media lajmi se Zyra e Prokurorit Publik ia ka bllokuar llogaritë bankare reperes Loredana Zefi. Sipas mediave zvicerane ky vendim u morë pasi prokuroria mendon se pasuria e Loredanës ka prejardhje të dyshimtë.

Mirëpo, siç duket Loredanës nuk ja ndjen fare për këtë vendim. Ajo së fundmi së bashku me Mozzik kanë vazhduar të tregojnë se bëjnë blerje të shtrenjta. Çifti i famshëm ka zbuluar se kanë blerë një makinë të re super luksoze.

“Mirëseerdhe në shtëpi, vogëlushe.”, ka shkruar Mozzik pranë videos ku tregon makinën e  tipit Mercedes Benz që qëndron parkuar në garazhin e tyre.