Dua Lipa publikoi këngën më të fundit/ Ky është versioni më seksi i saj (VIDEO) – AlpeGossip
Dua Lipa publikoi këngën më të fundit/ Ky është versioni më seksi i saj (VIDEO)

Dua Lipa publikoi këngën më të fundit/ Ky është versioni më seksi i saj (VIDEO)

Më në fund mund të dëgjojmë dhe të shohim këngën më të re të Dua Lipës, një bashkëpunim me Diplo dhe Mark Ronson.

“Electricity” titullohet projekti i saj i ri, në të cilin këngëtaren shqiptare e shohim në një tjetër version, më sensuale se kurrë.

Në qendër të klipit është Dua, e cila ka zgjedhur që gjatë tij të shfaqet me një veshje dhe bjonde.

E veshur me të brendshme të kuqe dhe bluzë të bardhë, këngëtarja tregon linjat dhe muskujt.

Ndërsa fillimisht 23-vjeçarja shfaqet e vetme në kuzhinën e shtëpisë, skena zhvendoset në një ambient tjetër feste.