Dy balerinat shqiptare ju “nxjerin BOJËN” VIP-ave: Më takanjozët nga të gjithë janë… – AlpeGossip
Dy balerinat shqiptare ju “nxjerin BOJËN” VIP-ave: Më takanjozët nga të gjithë janë…

Dy balerinat shqiptare ju “nxjerin BOJËN” VIP-ave: Më takanjozët nga të gjithë janë…

Balerinat e njohura Ledia Sulaj dhe Lori Balaj mikesha prej vitesh në jetë dhe skenë kanë qenë të ftuara në emisionin Adrenalinë “Koha Për Lojë”.

Gjatë kësaj rubrike të mbushura me lojëra dhe të qeshura pafund ato folën rreth jetës së tyre dhe vështërsivë të profesionit si balerinë. Në karrierën e tyre si Balerinë ato kanë punuar me shumë vipa, në një intervistë për IN Tv ato shprehen se të punosh me Vipa nuk është aspak e lehtë.

Gjatë një pyetje të bërë nga Gentiana, gazetare e “Koha Për Lojë”se cili ishte Vipi më tekanjoz ,ato tregojnë për publikun vipat më tekanjoz. Art Abazi,shprehet Ledia duke buzëqeshur,ndërsa Lori shprehet për Kastro Zizo.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme: