Alesia Bami i “vë flakën” Instagram-it! Shfaqet me bikini braziliane dhe…(FOTO) – AlpeGossip
Alesia Bami i “vë flakën” Instagram-it! Shfaqet me bikini braziliane dhe…(FOTO)

Alesia Bami i “vë flakën” Instagram-it! Shfaqet me bikini braziliane dhe…(FOTO)

Modelja e famshme Alesia Bami keto dite po shijon pushimet larg Shqipërisë. Ajo ndodhet në Barcelonë dhe shihet mjaft e relaksuar dhe larg nga puna e stresi.

Kjo pasi në një video që ‘tronditi’ Instagram-in ku shihet e veshur me bikini braziliane ngjyrë të bardhë. Si duket Alesia ka ndërmend të lërë të gjithë ndjekësit pa gjumë