“KIKI TALLAVA CHALLENGE”/ Genta Gjalpi dhe Xhani Demika sapo shpikën versionin e ri të kërcimit… (VIDEO) – AlpeGossip
“KIKI TALLAVA CHALLENGE”/ Genta Gjalpi dhe Xhani Demika sapo shpikën versionin e ri të kërcimit… (VIDEO)

“KIKI TALLAVA CHALLENGE”/ Genta Gjalpi dhe Xhani Demika sapo shpikën versionin e ri të kërcimit… (VIDEO)

Genta Gjalpi është një emër shumë i lakuar në botën e showbizzit. Ajo ka postuar foto të shumta provokuese ne “Instagramin” e saj nga pushimet.

Ditën e sotme Genta duket se po kalon një pasdite sa të këndshme aq edhe “sfiduese” në shoqërinë e mikut të saj Xhani Demika. Ai është i njohur si menaxheri i shumë artistëve shqiptarë.

“Kiki …tallava challenge  Genta & Xhani”,- shkruan Olti Curri i cili duket se po argëtohet pafund me kërcimin e të dyve.

Kiki …tallava challenge 🤣🤣 Genta & Xhani

Posted by Olti Curri on Sunday, August 5, 2018

/AlpeNews.al/