Kastro dhe Rea bëjnë “biss”, së shpejti kënga e re! – AlpeGossip
Kastro dhe Rea bëjnë “biss”, së shpejti kënga e re!

Kastro dhe Rea bëjnë “biss”, së shpejti kënga e re!

Në edicionin e këtij viti në “Kënga Magjike” kantautori Kastro Zizo u paraqit me një baladë mjaft të ndjerë për dashurinë e babait me vajzën e tij shoqëruar nga këngëtaren Rea Nuhu.

Kënga “Pa faj” ishte një nga më të pëlqyerat e këtij edicioni dhe mesa duket ky sukses ka qenë edhe arsyeja pse Kastro gjatë ditës së sotme ka lajmëruar një tjetër bashkëpunim mes tyre. Mbetet për t’u parë nëse kjo këngë e re do të jetë po aq e suksesshme sa “Pa faj”.