DITËLINDJA NË HOTELIN LUKSOZ/ Elvana Gjata bombardohet me kritika: E le Florin në mes të katër rrugëve (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJA NË HOTELIN LUKSOZ/ Elvana Gjata bombardohet me kritika: E le Florin në mes të katër rrugëve (FOTO)

DITËLINDJA NË HOTELIN LUKSOZ/ Elvana Gjata bombardohet me kritika: E le Florin në mes të katër rrugëve (FOTO)

Pak ditë më parë këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar festoi ditëlindjen e sj të 31-të. Ndërsa festa ishte e mirëorganizuar ku ishin të ftuar figura të njohura të muzikës dhe politikës. Ndërsa këngëtarja u dhuroi atyre një koncert me këngët e saj të reja, por jo vetëm.

Po ashtu në media u komentua se këngëtarja do të prezantonte edhe të fejuarin e saj biznesmen për të cilin përflitet, por një gjë e tillë nuk ndodhi. Mirëpo, teksa Elvana ka ndarë me fansat foto nga festa e saj në Instagram, ka marrë komente si vlerësuese ashtu edhe kritikuese.

Të shumtë janë ata që i kërkojnë ‘llogari’ për Flori Mumajesin, me të cilin ajo është përfolur kohë më parë se kanë qenë në një lidhje.

“E le Florin në mes të katër rrugëve”, është ky një nga komentuesit që i ‘përvishet’ Elvanës.