Ja si u dukën yjet e “Fifty Shades Freed”, me në krye Rita Orën (FOTO) – AlpeGossip
Ja si u dukën yjet e “Fifty Shades Freed”, me në krye Rita Orën (FOTO)

Ja si u dukën yjet e “Fifty Shades Freed”, me në krye Rita Orën (FOTO)

Mbrëmjen e kaluar u dha premiera e filmit “Fifty Shades Freed” në qytetin e bukur të Parisit.

Ndër të gjithë pjesëmarrësit në këtë eveniment, ajo që ra më së shumti në sy për stilin e veçantë dhe pamjen e bukur ishte Rita Ora.

Sipas mediave botërore, ajo arriti që t’ia marrë vëmendjen edhe personazhit kryesor të filmit, Dokona Johnson.

Rita u shfaq e veshur me një kostum komplet të bardh, të kombinuar me aksesor si vathët dhe unazën.

Më poshtë keni fotografitë e të gjithë protagonistëve të këtij filmi.