Mendoni se Kylie Jenner ka fytyrë ëngjëllore? Ky imazh do t’ju bëjë të zhgënjeheni tej mase… (FOTO) – AlpeGossip
Mendoni se Kylie Jenner ka fytyrë ëngjëllore? Ky imazh do t’ju bëjë të zhgënjeheni tej mase… (FOTO)

Mendoni se Kylie Jenner ka fytyrë ëngjëllore? Ky imazh do t’ju bëjë të zhgënjeheni tej mase… (FOTO)

Është vetëm 20-vjeç, tashmë nënë e një vajze dhe konsiderohet si një nga femrat më seksi të familjes Jenner.

Ndoshta shpesh në imazhet që poston në Instagram na është krijuar përshtypja se ka një fytyrë shumë të ëmbël dhe ëngjëllore, por mesa duket make-up i suksesshëm paska bërë goxha punë mbresëlënëse me bukuroshen Kylie.

E vërteta krejt ndryshe dhe kjo e thënë pas këtij imazhi të zbuluar, ku Kylie shihet pa make-up dhe duket fytyra e saj e mbushur me quka të shumta.

Kot nuk thonë syri të gënjen! Kylie Jenner nuk qenka dhe aq hot sa paske menduar deri më sot..