Kuriozë për femrat që shoqërohet Noizy? Ja përgjigjia e reperit për ju (FOTO) – AlpeGossip
Kuriozë për femrat që shoqërohet Noizy? Ja përgjigjia e reperit për ju (FOTO)

Kuriozë për femrat që shoqërohet Noizy? Ja përgjigjia e reperit për ju (FOTO)

Shpesh herë e shohim të përflitet për flirte me shumë vajza qofshin ato të famshme apo jo. Madje me disa prej yjeve të showbiz-it shqiptar reperi ka pranuar se ka patur marrëdhënie edhe më shumë se shoqeri.

Por mbase shumë prej meshkujve shqiptare edhe e xhelozojnë për suksesin dhe famën që Noizy zotëron. Dihet se kjo famë nuk i ka rritur vetëm shifrat me shumë “0” mbrapa në llogarinë bankare por edhe suksesin me femrat. Mbase po të mos kishte famën femrat për të mund të mos mungoni por duhet ta pranojë se tashmë kandidatet janë rritur. Por si janë vajzat që ai shoqërohet?

Përgjigjen e ka dhënë vetë Noizy nëpërmjet një postimi në Insta ku si mbishkrim ka: “Nese me sheh me femer duket si kukull”. Epo tani e mësuam këtë gjë edhe pse pritej kjo përgjigje!