LUM KUSH E MERR PËR NUSE/ Klaudia Pepa vërteton se është vajzë për shtëpi – AlpeGossip
LUM KUSH E MERR PËR NUSE/ Klaudia Pepa vërteton se është vajzë për shtëpi

LUM KUSH E MERR PËR NUSE/ Klaudia Pepa vërteton se është vajzë për shtëpi

Balerina e njohur Klaudia Pepa, e cila prej disa kohësh po jeton në Itali ku po shijon karrierën e saj, është tepër aktive në rrjete sociale.

Së fundmi, në një postim në Instastory, Klaudia i ka vërtetuar të gjithë ndjekësve të saj në Instagram se është vajzë për shtëpi.

Balerina shfaqet tepër e përkushtuar duke prerë barin në kopësht dhe në postimet pasardhëse tregon rezultatin përfundimtar të punës së saj; kopshtin plot gjelbërim me barin e rregulluar nga Klaudia.