Ditën e “Shën Valentinit” Lori Hoxha na zbulon dashurinë e saj të parë… (FOTO) – AlpeGossip
Ditën e “Shën Valentinit” Lori Hoxha na zbulon dashurinë e saj të parë… (FOTO)

Ditën e “Shën Valentinit” Lori Hoxha na zbulon dashurinë e saj të parë… (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto kur ishte e vogël dhe ndodhej në ambientet e Top Albania Radio.
Këtë foto Lori e ka publikuar me rastin e 20-vjetorit të TAR, të cilën ajo e ka quajtur dashurinë e saj të parë./