NË MES TË XHIRIMIT/ Bleona Qeretin e quajnë k*rvë e keqe. Ja çfarë bën ajo – AlpeGossip
NË MES TË XHIRIMIT/ Bleona Qeretin e quajnë k*rvë e keqe. Ja çfarë bën ajo

NË MES TË XHIRIMIT/ Bleona Qeretin e quajnë k*rvë e keqe. Ja çfarë bën ajo

Ajo ka ndryshuar pamjen e saj. Bleona Qereti ka hedhur në Instagram një fotografi dhe një video ku shihet se po bëhej gati për një xhirim.

Por, gjatë kohës sa e përgatitnin, dikush dëgjohej duke i thënë të sillej sikur “k*rvë e keqe”. Madje, edhe në postim ajo la shkrimin Bad B. Kujtojmë që me 1 mars Bleona e lanson klipin e ri të këngës “Haters”.

View this post on Instagram

Bad #B 🖤

A post shared by Bleona (@bleona) on