PËRGATITJE PËR EUROVISION/ Arilena Ara ndryshon look dhe duket një yll i vërtetë – AlpeGossip
PËRGATITJE PËR EUROVISION/ Arilena Ara ndryshon look dhe duket një yll i vërtetë

PËRGATITJE PËR EUROVISION/ Arilena Ara ndryshon look dhe duket një yll i vërtetë

Arilena Ara ka ndryshuar ‘look’. Të gjithë e njohim për thjeshtësinë e saj, por së fundmi ajo ka vendosur të bëjë ndryshime në pamjen e saj dhe ka lyer flokët.Këngëtarja shfaqet një bionde e vërtetë në rrjetet sociale dhe  flokët e saj kanë një nuancë platin.

Pak ditë më parë BBC e renditi baladën “Shaj” të Arilena Arës, në pesëshen më të preferuar  dhe është cilësuar si pretendente për të fituar Eurosong-un. BBC e përshkruajti këngëtaren shqiptare si një nga yjet më të mëdha ne Shqipëri, duke përmendur këtu dhe këngën e saj që bëri jehonë ndërkombëtarisht, “Nëntori”.