TAKAT “SAINT” QË KUSHTOJNË SA TRE RROGA/ Vip-et që shkelën lekët me këmbë dhe se “çan kokën”(FOTO) – AlpeGossip
TAKAT “SAINT” QË KUSHTOJNË SA TRE RROGA/ Vip-et që shkelën lekët me këmbë dhe se “çan kokën”(FOTO)

TAKAT “SAINT” QË KUSHTOJNË SA TRE RROGA/ Vip-et që shkelën lekët me këmbë dhe se “çan kokën”(FOTO)

Saint Laurent është një ndër markat më  me emër të modës.  Marka e njohur dallohet për orgjinalitetin dhe këpucët të cilat kthehen trend dhe në të preferuararte  femrave.

Në vitin 2017 këpucët “Saint Laurent Opym” do të bëbnim namin duke u kosiderurat si një ndër modelet më  “chic”, të cilat dhe ditën e sotme vazhdojn të jenë në krye të çdo marke tjetër.

Këpucët Saint kushtojn 1,349 dollare dhe mund të kombinohem jo vetëm me fustanet klasike por edhe me veshje serioze dhe së fundmi vajzat e kranit i kanë rikthyer në qendër të vëmendjes.

Shihni vip-et që nuk i kursyhen lekët për një aplë këpucë Saint.

 

 

Jonida Maliqi

Xhensila Myrtezai

Lori Hoxha

AlpeNews.al