E DIELË SI AJO E ZAIMINËS/ Shfaqet në shtrat duke përqafuar personin e zemrës (FOTO) – AlpeGossip
E DIELË SI AJO E ZAIMINËS/ Shfaqet në shtrat duke përqafuar personin e zemrës (FOTO)

E DIELË SI AJO E ZAIMINËS/ Shfaqet në shtrat duke përqafuar personin e zemrës (FOTO)

Në janar të këtij viti Zaimina Vasjari u bë për herë të parë nënë.

Ajo solli në jetë një vajzë të cilën e pagëzoi me emrin Khloe. Lumturinë e pamasë e ndan dhe me miqtë e saj ku herë pas here në instagram poston foto së bashku me vogëlushen.

Zaimina duket një nënë mjaft e përkushtuar dhe i dedikohet vajzës çdo moment.

“E diela ime”, është mbishkrimi i fotos që ka postuar ajo në instastory teksa përqafon vogëlushen e saj.

Sa shumë dashuri!