SHIKIM SEKSI SI AI I ORIOLËS/ “Mbretëresha” e OTR publikon fotot provokuese – AlpeGossip
SHIKIM SEKSI SI AI I ORIOLËS/ “Mbretëresha” e OTR publikon fotot provokuese

SHIKIM SEKSI SI AI I ORIOLËS/ “Mbretëresha” e OTR publikon fotot provokuese

Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura e të preferuara nga publiku shqiptar.

Shpesh bëhët pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese apo të debateve me fansat.

Edhe kësaj here Oriola ka publikuar disa foto në instastoy ku duket tepër joshëse dhe që do të shkaktojnë shumë  reagime.

Me siguri mesazhet e fansave do të jenë të shumta!