“DO JEM NJË SUPER PROSTITUTË”/ Aktorja shqiptare zbulon rolin e ri në teatër – AlpeGossip
“DO JEM NJË SUPER PROSTITUTË”/ Aktorja shqiptare zbulon rolin e ri në teatër

“DO JEM NJË SUPER PROSTITUTË”/ Aktorja shqiptare zbulon rolin e ri në teatër

Moderatorja zbulon rolin e ri në teatër.
Moderatorja e emisionit ‘Mos i fol shoferit’, Rudina Dembacaj do sjellë shfaqjen e saj të dytë në teatër.

Aktorja e humorit do vijë në rolin e një prostitute dhe e gjithë ngjarja do zhvillohet në një bordello.

Rudina Dembacaj: “Mezi po pres ta luaj si rol sepse më intrigon shumë. Jam shumë kurioze sesi do ta bëj karakterin një prostitute. Ngjarjet ndodhin në një bordello, por është vërtetë ana njerëzore e punonjëseve të seksit, që janë njerëz, kanë ndjenja.

Kastro Zizo: Futesh aq thellë tek roli? Në rastin konkret bën rolin e një prostitute. Mendon se do ishte një prostitutë e mirë? Unë për vete po

Rudina Dembacaj: Jemi në provat e para por do futem që ç’ke me të në rol. Do jem një super prostitutë ma beso.