Goca e sigurt që do ta dëshironit dhe ju këtë/ Modeli “HOT I DUA-AS” së Encës “I VË FLAKËN ” rrjeteve sociale (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Goca e sigurt që do ta dëshironit dhe ju këtë/ Modeli  “HOT I DUA-AS” së Encës “I VË FLAKËN ” rrjeteve sociale (FOTO+VIDEO)

Goca e sigurt që do ta dëshironit dhe ju këtë/ Modeli “HOT I DUA-AS” së Encës “I VË FLAKËN ” rrjeteve sociale (FOTO+VIDEO)

Modeli bukurosh nga Spanja i cili u bë i famshëm nga vidikolipi i nxeht i këngëtares shqiptare Enca Haxhia, mori bujën në mediat rozë për performancën dhe bukurit e tij.
Pier Luigi është një artist prej 30 vjetësh, është i lindur në Trasacco (L’Aquila), një qytet i vogël prej 6,200 banorë nga të cilët ai vet ka filluar karrieren e tij duke rekalmuar fillimisht modele të brëndshme.

Ai është një ndër modelet më seksi dhe më hot dhe kjo na e dëshmon video e mëposhtme ku Luigi na tregon trupin e tij duke e larë, por keto nuk janë postimet e tij të vetme.  Ai ka shumë foto në të cilën ai na dëshmon së më të vërtetë çdo vajzë do e dëshironte ta kishte një mashkull të tillë në krahë.

AlpeNews.al ju sjell disa foto të këtij bukuroshi.