“GËZUAR BAJRAMIN E PARË KRID”/ Klea ndan VIDEON më të ëmbël të vogëlushit – AlpeGossip
“GËZUAR BAJRAMIN E PARË KRID”/ Klea ndan VIDEON më të ëmbël të vogëlushit

“GËZUAR BAJRAMIN E PARË KRID”/ Klea ndan VIDEON më të ëmbël të vogëlushit

Çifti shumë i dashur për publikun, Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër për herë të parë më 4 qershor të këtij viti. Klea solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin e veçantë Krid.

Moderatorja ka ndarë vazhdimisht momente pranë të birit në rrjete sociale, duke treguar se ai iu ka ndryshuar jetën. Sot është Bajrami i parë i Kridit dhe Klea ka publikuar videon më të ëmbël në Instastory.

Në videon në fjalë shihet i vogli, i cili po luan duart e tij. Edhe këtë herë moderatorja është kujdesur që të mos i zbulojë portretin. “Gëzuar Bajramin e parë Krid! Të dua”, ka shkruar ajo krahas videos.

View this post on Instagram

Kridi🥺🥰🥰

A post shared by @ vipvideoos__ on