GAFA EPIKE E SABRI FEJZULLAHUT/ E ftojnë për t’i bërë surprizë dhëndrit por… (VIDEO) – AlpeGossip
GAFA EPIKE E SABRI FEJZULLAHUT/ E ftojnë për t’i bërë surprizë dhëndrit por… (VIDEO)

GAFA EPIKE E SABRI FEJZULLAHUT/ E ftojnë për t’i bërë surprizë dhëndrit por… (VIDEO)

Sabri Fejzullahu është një nga emrat më të dashur për publikun.

 

Në një intervistë ai ka rrëfyer të pathëna nga jeta e tij private dhe ajo profesionale, si dhe zbuloi detaje rreth projekteve të reja.

Meqë është shumë i angazhuar me dasma, ai rrëfeu një rast se si ngatërroi dasmën ku e ftuan për ta surprizuar  dhëndrin.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë ndodhi pastaj.