EKSPOZOJNË GJOKSIN DHE TË PASMET SEKSI/ Këto dy modele shkaktojnë “tërmet” në Instagram (FOTO) – AlpeGossip
EKSPOZOJNË GJOKSIN DHE TË PASMET SEKSI/ Këto dy modele shkaktojnë “tërmet” në Instagram (FOTO)

EKSPOZOJNË GJOKSIN DHE TË PASMET SEKSI/ Këto dy modele shkaktojnë “tërmet” në Instagram (FOTO)

Ato janë modele të popullarizuara, dhe dinë si të tërheqin vëmendje.

Por, Sofia Jamora e La’Tecia Thomas sot posaçërisht e kanë shkaktuar “tërmet” në Instagram.

Sofia ka publikuar dy fotografi marramendëse në llogarinë e saj në rrjetin social, për t’ia uruar shoqes së ngushtë ditëlindjen.

Duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet trullosëse, ato kanë lënë gojëhapur plot njerëz.

Pëlqimet e komentet kanë vërshuar menjëherë nga ndjekësit e shumtë të bukurosheve.