“BEBI JONË DO JETË I BEKUAR”/ Kjo foto e Kejsit do e gëzojë pa masë Stresin – AlpeGossip
“BEBI JONË DO JETË I BEKUAR”/ Kjo foto e Kejsit do e gëzojë pa masë Stresin

“BEBI JONË DO JETË I BEKUAR”/ Kjo foto e Kejsit do e gëzojë pa masë Stresin

Prej disa muajsh reperi Stresi ndodhet në qeli ndërkohë bashkëshortja e tij, Kejsi ka treguar gjithnjë se e mbështet dhe do e presë deri sa të dalë.

Gjatë kësaj periudhe, Kejsi ka postuar shpesh foto nga momentet e saj me reperin duke i shprehur publikisht dashurinë.

Ditën e sotme bukuroshja ka postuar një foto në Instastory ku tregon qerpikët e gjatë të Stresit dhe shkruan se bebi i tyre do bekohet me qerpikë të tillë.

Kur ta shohë këtë foto të postuar nga Kejsi, Stresi me siguri do gëzohet shumë që ajo mendon për të ardhmen e tyre së bashku e për ditën kur do bëhen prindër.