MIRUPAFSHIM TAKA! Njihuni me atletet që kanë fiksuar bloggeret (FOTO) – AlpeGossip
MIRUPAFSHIM TAKA! Njihuni me atletet që kanë fiksuar bloggeret (FOTO)

MIRUPAFSHIM TAKA! Njihuni me atletet që kanë fiksuar bloggeret (FOTO)

Takat janë një pjesë mjaft e rëndësishme e garderobës së vajzave. Megjithatë, edhe pse prezenca e tyre i jep mjaft pamje “look-u” sërish ato nuk janëedhe plotësisht komode. Prandaj në kërkim të rehatiës, vajzat kohët e fundit kanë kthyer sytë nga atletet.

Kështu trende të reja kanë pushtuar rrugë dhe rrjetin social Instagram të cilat mund ti shihni më poshtë.

Çmimet. forma e ngjyrat e tyre variojnë prandaj secila prej jush gjen veten me siguri!