NUK DO U BESONI SYVE/ Shihni me kë kapet duke u puthur Olsi Bylyku (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO U BESONI SYVE/ Shihni me kë kapet duke u puthur Olsi Bylyku (FOTO)

NUK DO U BESONI SYVE/ Shihni me kë kapet duke u puthur Olsi Bylyku (FOTO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagram, ku tërheq shpesh vëmendjen me batutat e tij e postimet plot humor.
Pak më parë, Olsi i ka surprizuar të gjithë kur në profilin e tij ka publikuar një foto duke u puthur me një peshk gjigant. Ai ka mbyllur sytë dhe ka mbajtur me dy duar kokën e peshkut, teksa e puth plot pasion.

Kaq ka mjaftuar që të vërshojnë komentet plot të qeshura dhe në rrjet ka nisur gallata me foton epike të aktorit.