ÇMENDURIT e Bleonës nuk kanë fund: Tashmë vjen me një … (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDURIT e Bleonës nuk kanë fund: Tashmë vjen me një … (FOTO)

ÇMENDURIT e Bleonës nuk kanë fund: Tashmë vjen me një … (FOTO)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Bleona Qereti në çdo paraqitje të saj publike dallohet me veshjen e saj tërheqëse dhe transparente.

Së fundmi ajo ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku duket bukur, shkruan Indeksonline.

Me pantolla elegant dhe bluz të hapur te gjoksi, ajo duket shumë provokuese.

Bleona po qendron në Amerikë, konkretisht Beverly Hills