"Pasqyra që bëhet mit "/ Armina nuk nguron të tregoj si e nis.. (FOTO) - AlpeGossip
“Pasqyra që bëhet mit “/ Armina nuk nguron të tregoj si e nis.. (FOTO)

“Pasqyra që bëhet mit “/ Armina nuk nguron të tregoj si e nis.. (FOTO)

Armina Mevlani është padyshim një nga blogeret më të njohura dhe më të dashura të momentit.

Gjithashtu ajo shquhet edhe për linjat e saj mjaft të kuruara. Mëngjesi e sotëm ajo e ka nisur herët dhe pikërisht me vrap.

E veshur në mënyrë sportive dhe pa make-up Armina dukej mjaft në formë duke e nisur ditën me energji.