U ZHDUK pas spotit me Ermalin! Rishfaqet modelja SEKSI dhe nuk është si më parë (FOTO) – AlpeGossip
U ZHDUK pas spotit me Ermalin! Rishfaqet modelja SEKSI dhe nuk është si më parë (FOTO)

U ZHDUK pas spotit me Ermalin! Rishfaqet modelja SEKSI dhe nuk është si më parë (FOTO)

Fotomodelja Kristin Prengaj e njohur për format seksi dhe fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale, është shfaqur sërish pas një mungese të gjatë në mediet sociale.

Bukuroshja e ekranit që ia doli që në pak kohë të shndërrohej në kryefjalën e mediave, pas spotit për emisionin e Ermal Mamaqit, u zhduk për një farë kohe për t’u rikthyer sërish me një look të ri.

Si gjithnjë duke u kujdesur për veten, Kristin Prengaj shfaqej në sallonin e një make-up artisti në Tiranë, me flokët e zinj që i japin një tjetër hijeshi, ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim bionde.

 

Foto seksi, lidhje të përfolura, pushime luksoze ishin shpesh lajmet që na vinin prej saj, ndërsa tashmë thuhet se Kristin Prengaj jeton në Greqi me partnerin dhe ka hequr dorë nga synimet që kishte për të bërë karrierë në Shqipëri si një vajze ekrani.

Kristin Prengaj u përfol edhe për një shtatzëni të mundshme, por fotomodelja nuk ka bërë asnjë deklaratë në lidhje me këtë deri më tani.