"NUK MA MARRIN DOT"/ Dorina Mema zbulon arsyen pse nuk e tregon bashkëshortin (FOTO) - AlpeGossip
“NUK MA MARRIN DOT”/ Dorina Mema zbulon arsyen pse nuk e tregon bashkëshortin (FOTO)

“NUK MA MARRIN DOT”/ Dorina Mema zbulon arsyen pse nuk e tregon bashkëshortin (FOTO)

Dorina Mema ka qenë shumë e komentuar së fundmi për jetën private për shkakun se kampionia në bodybuilding është në një marrëdhënie, por identitetin e tij nuk e ka zbuluar kurrë, ç’ka ka shtuar edhe më shumë kureshtjen.

Dorina ishte e ftuar sot në “Thumb” ku gjatë emisionit ka treguar arsyen pse nuk e tregon bashkëshortin.

“Më thoni a nuk është gjëja më  e zgjuar që kam bërë gjithë jetën time? A tregohet bashkëshorti në Shqipëri?”, është shprehur Dorina.

“Problemi është që nuk ma marrin dot dhe unë po mënjanoj një thyerje këmbe, krahu. Bëj shaka sepse njeriu nuk mbahet kurrë me dhunë”, ka shtuar Dorina.