NJË HYRJE E RE NË “BIG BROTHER VIP”/ Pëlqimi për Beniadën: Ka trup seksi (VIDEO) – AlpeGossip
NJË HYRJE E RE NË “BIG BROTHER VIP”/ Pëlqimi për Beniadën: Ka trup seksi (VIDEO)

NJË HYRJE E RE NË “BIG BROTHER VIP”/ Pëlqimi për Beniadën: Ka trup seksi (VIDEO)

Shtëpisë së “Big Brother” iu bashkua konkurenti më i ri, Valon Shehu., këngëtari dhe kitaristi.

Sipas tij në atë shtëpi mungon vendosshmëria dhe burrëria. Ai deklaroi se nuk është as i dashuruar dhe as i lidhur.

Gjithashtu fizikisht ai shprehu një pëlqim për Beniadën.

Ai i kërkoi “Vëllait të Madh” dy gjëra: të kishte brenda një kitare sepse mungon një instrument që banorët të zhvillojnë një koncert të vogël dhe një thes boksi që të largojë emocinonet negative.

VIDEO