MBETËM PA FJALË/ Ja si dukej Orinda Huta 25 vite më parë (FOTO) – AlpeGossip
MBETËM PA FJALË/ Ja si dukej Orinda Huta 25 vite më parë (FOTO)

MBETËM PA FJALË/ Ja si dukej Orinda Huta 25 vite më parë (FOTO)

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare Orinda Huta është mjaft aktive në rrjetet sociale duke shpërndarë me ndjekësit herë pas here foto apo video të ndryshme.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një foto të 25 viteve më parë në rrjetin social Instagram dhe na ka lënë pa fjalë.

Orinda shfaqet duke përqafuar të motrën, mjaft e qeshur si pothuajse gjithmonë, dhe ajo çka bie në sy menjëherë është se ajo nuk ka ndryshuar shumë! Ta mendosh që kanë kaluar plot 25 vite dhe ajo është po e njëjta.

Si duket moderatorja e “Jo vetëm modë”, është bërë shumë nostalgjike dhe e ka marrë malli për kohët e fëmijërisë me njerëzit e zemrës.

Në foto, me përkëdheli, vëllanë e quan “Tjani” dhe motrën “Silvuqe”, ndërsa veten “Orindaqe.”